17 Ocak 2022’de Binance’te En Çok Aranan 15 Kripto Varlık

CryptoDiffer'dan alınan verilere göre, 17 Ocak 2022 tarihinde aramalarında en popüler 5 coin sırasıyla; (BNB), Fantom (FTM), Polkadot (DOT), Cardano (ADA), ve Ethereum (ETH) oldu.

Bu sırayı (BTC), Polygon (MATIC), (SHIB), Smooth Love Potion (SLP), Dogecoin (DOGE), (SOL), Cosmos (ATOM), Decentraland (MANA), Oasis Network (ROSE) ve Tron (TRX) izledi.

Sıralama içindeki token'lar arasında Binance platformunda işlem hacmi en yüksek coin %75 ile Oasis Network (ROSE) olurken, ikinci sırada %64 oranla Binance Coin (BNB) ve Smooth Love Potion (SLP) yer aldı. Bitcoin ise %8'le Binance'de en düşük hacme sahip oldu.

Binance Coin (BNB)

Verilerin paylaşıldığı anda içerisinde %2.9 düşüşe geçen Binance Coin listede ilk sırada yer alarak Binance platformundaki en çok aranan coin oldu. Binance Coin'in platformdaki hacim oranı %64'tür.

Fantom (FTM)

Binance'de en popüler aramalarda ikinci sırada yer Fantom'un fiyatı 24 saatte %2.7 oranında düştüğü gözlendi. Binance platformundaki hacim oranı %37'dir.

Polkadot (DOT)

Açıklanan verilere göre üçüncü sırada yer alan Polkadot, 24 saat içerisinde %5 oranında düşüşe geçti. Polkadot, Binance platformundaki işlem hacmi ise %24'tür.

Cardano (ADA)

Binance'deki en popüler dördüncü arama olan Cardano son 24 saat içerisinde %9.1 oranında yükseliş gösterdi. Cardano'nun, platformdaki hacim oranı ise %25 oldu.

Ethereum (ETH)

Binance'deki en popüler beşinci arama olan Ethereum son 24 saat içerisinde %1.5 oranında düşüş gösterdi. Ethereum'un, platformdaki hacim oranı %13 oldu.

Yorum yapın

Sponsorlar; kadinlar kulübü firma rehberi