Bimex Markets Şikayet

Bimex Markets Şikayet

Bimex Markets Şikayet

Forex piyasası çok hızlı bir şekilde, oldukça yüksek miktarlarda para kazanabileceğiniz, uluslararası finansal hareket ya da işlemler anlamına gelmektedir. Türkiye’den bu piyasada yer alabilir ve yapacağınız yatırımları yüksek miktarlarda kazanç şekline dönüştürebilirsiniz. Bu kapsamda tercih edebileceğiniz aracı kurumları incelediğinizde, Bimex Markets markasının varlığını da göreceksiniz. Son zamanlarda Türkiye pazarında adını duyurmaya başlayan yabancı şirketlerden bir tanesidir. Bimex Markets şikayet ya da olumsuzluk ile karşılaştığında tepki veren şirketler arasında yer almaktadır. Bu yazıda hangi yöntemleri kullanabileceğiniz ve şirket ile ilgili şikayet başlıklarının neler olduğunu sizlere anlatmaya çalışacağız.

Bimex Markets Şikayetleri Nelerdir?

Şirketin yeterince kendini tanıtmadığı, en büyük Bimex Markets şikayet konusu olarak kendini göstermektedir. Yüksek kaldıraç oranı nedeni ve düşük teminat nedeniyle tercih etmek isteyen kullanıcılar bulunmaktadır. Ancak yeterli bilgileri toplayamadığı için, şirketi yeterince tanımamakta ve bunu da doğal olarak şikayet olarak gündeme getirmeye devam etmektedir. Bakıldığında en düşük depozit yani yatırım miktarının, 100 $ olarak ayarlandığı görülebilmektedir. 100 $ altında teminat kabul edilmez. Ayrıca Türk Lirası ile teminat kabul edilmesi gibi bir durumun söz konusu olmadığı değerlendirilmiştir. Kaldıraç oranı 300 kat olacak şekilde belirlenmiştir. İşlem hacmi 300 kat değerinde yükseltilmektedir. Şirketin işlem platformuna ait bilgilerin elde edilemediği de gösterilmiş ya da gündeme getirilmiştir. İşlem platformu meta trader 4 olarak tercih edilmiştir. Market zenginliği ya da yatırım enstrümanı zenginliği konusunda da hiç bir bilgi alınamadığı ifade edilmiştir. Bu konuda araştırılmış ve şirketin yatırım enstrümanları arasında, döviz kurları, borsa endeksleri, kripto paralar, değerli emtialar, madenler, metaller, tarım ürünleri, sanayi ürünleri gibi seçeneklerin yer aldığı görülmüştür. Müşteri hizmetleri desteği hakkında hiç bilgi elde edemeyen şahısların bulunduğu görülmüştür. Bu yazının devamında, müşteri hizmetleri ile ilgili de sizlere bilgi verilecektir.

Bimex Markets Şikayetleri Nereye Bildirilir?

Bimex Markets şikayet ve benzeri konularda ya da yardım talepleri konusunda, şirket web sayfasını kullanmanız ve müşteri hizmetlerine ulaşmanız mümkün olacaktır. Kullanım konusunda ana pencerede gördüğünüz, live chat olarak hazırlanmış bölümü kullanabilirsiniz. Buradan kendi kullanıcı profiliniz ile müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca ana ekrana baktığınızda, iletişim formu olarak tanımlanmış bir belge olduğunu, ilgili bölümleri doldurup müşteri hizmetlerine gönderildiğini tespit edebilirsiniz.