Hermes Market Şikayet

Hermes Market Şikayet

Hermes Market Şikayet

Forex piyasası bildiğiniz üzere, dünyanın en büyük finansal piyasası olarak görülmektedir. Çok kısa sürede hatta saniyeler içerisinde yapılan yatırımlar ile oldukça yüksek miktarlarda para kazanma şansı elde edilebilir. Tabi ki bunun arkasında kaldıraç seviyesi ya da belirlenen yüksek kaldıraç oranı da yer almaktadır. Ayrıca 2 yönlü işlem imkanı yaratılmıştır. Hermes Market Türkiye pazarına kapılarını açmış, değerlendirebileceğiniz, yabancı yatırım şirketleri arasında bulunmaktadır. Değerlendirebilirsiniz. Bu yazıda Hermes Market şikayet konularını ya da şirket hakkındaki bilgileri sizler ile paylaşmaya çalışacağız.

Hermes Market Şikayetleri Nelerdir?

Şirket ile ilgili bir araştırma yapar, Hermes Market şikayet şeklinde başlıkları gündeme getirirseniz, ana maddelerin standart olduğunu tespit edeceksiniz. Merkezi hakkında bilgi elde edilmediği ya da paylaşılmadığı ifade edilmiştir. Firmanın merkezi, Avustralya’da bulunmaktadır. Bunun dışında İngiltere’de açılan ofislerin bulunduğu görülmektedir. Lisans belgesinin olmadığını ifade etmişlerdir. Lisans belgesi konusunda, şirket ana sayfası üzerine, ASIC Lisans belgesi şeklinde bir bildiriyi koymuştur. Buradan hareket edip, uygulamanız mümkün işlem platformunun ne olduğunu anlayamayanlar bulunmaktadır. İşlem platformu olarak meta trader 4 tercih edilmiştir. Kaldıraç oranı nedir? Gibi bir sorunun gündeme getirildiği görülmüştür. Kaldıraç oranı konusunda şirket, yine açıklamasını 300 katı olarak yapmıştır. Yatırım enstrümanlarını merak edenler bulunmaktadır. Yatırım enstrümanları içerisinde, döviz kurları, madenler, metaller, emtialar, enerji kaynakları, zirai ürünler gibi seçenekler bulunmaktadır. Bunları değerlendirebilirsiniz. Tabi ki 2 yönlü işlem yapma hakkı ya da avantajına sahip olacaksınız. Türkçe kullanım imkanı olmadığı ifade edilmiştir. Bu gerçekçi değildir. Şirketin ana web sayfasını açtığınızda, Türkçe dil seçeneğini tercih etme şansının bulunduğu görülecektir.

Hermes Market Nereye Şikayet Edilir?

Hermes Market şikayet bildirimlerini, tabi ki müşteri hizmetleri üzerinden gündeme getirebilirsiniz. Bir kez daha tekrarlayalım, ana ekrana, şirketin ana web sayfasına bakar iseniz, Türkçe dil seçeneği yönünde tercihte bulunma hakkınız olacaktır. Buradan seçim işlemini yapıp, canlı yardım bölümünü kullanabilirsiniz. İletişim bölümünü tercih ettiğinizde, adres ile birlikte yayınlanmış bir irtibat telefon numarasının olduğunu göreceksiniz. Tabi ki buradan da hareket edebilirsiniz. Tüm bu seçeneklerin dışında, iletişim kutusunu kullanabilir, elektronik posta gönderebilirsiniz. Hatta göndereceğiniz elektronik posta içerisine, aranmak istediğiniz telefon numarasını yazmanız da mümkün olacaktır.