Kripto Varlık Platformu ‎Coinone Doğrulanmamış Cüzdanlar Dışındaki Cüzdanalara Çekime İzin Vermeyecek

Güney Koreli borsası , artık doğrulanmamış harici cüzdanlara çekilmesine izin vermeyecek.
Bu, Coinone ının MetaMask ve Ledger gibi KYC'si olmayan cüzdanlara para çekemeyecekleri anlamına geliyor.

Güney Kore'deki popüler kripto borsalarından biri olan Coinone, Çarşamba ü, artık doğrulanmamış cüzdanlar harici cüzdanlara para çekilmesine izin vermeyeceğini duyurdu. Değişiklik 24 Ocak 2022'de yürürlüğe girecek. Bu, Coinone kullanıcılarının harici cüzdanlarını borsaya kaydettirmesi gerekeceği, aksi takdirde artık hesaplarında tutulan fonlarını çekmelerine izin verilmeyeceği anlamına geliyor.

Borsa şu ifadeleri kullandı:

doğrulama sistemi yükümlülüğünün yerine getirilmesine uygun olarak 24 Ocak 2022'den itibaren Coinone'un varlıklarını başka bir sanal ına çekmeniz gerekiyorsa, çekebilmek için cüzdan adresini kaydetmeniz gerekir.”

Harici cüzdanlar, “sıcak” (çevrimiçi) ve “soğuk” (çevrimdışı) depolama seçenekleri dahil olmak üzere üçüncü tarafların sunduğu tüm cüzdanları içerir. Ancak bu cüzdanlar kaydedilebilir veya doğrulanabilir olmalıdır, yani müşterinizi tanıyın (KYC) yapılmalıdır.

Coinone, “Kimlik bilgilerini doğrulayamayan bir cüzdan adresini kaydetmek imkansız” ifadelerini kullandı. MetaMask ve Ledger gibi cüzdanlar KYC gerektirmediğinden Coinone kullanıcıları paralarını bu cüzdanlara çekemeyecekler.

Yorum yapın

Sponsorlar; kadinlar kulübü firma rehberi