Kripto Varlık Platformu OKEx’in İsmi OKX Oldu

Popüler kripto varlık platformu OKEx, ismini değiştirdiğini ve yeniden markalaşmaya gittiklerini açıkladı

Popüler platformu OKEx, ismini değiştirdiğini ve yeniden markalaşmaya gittiklerini açıkladı.

Popüler , bugünden itibaren şirketlerini yeniden adlandırdıklarını ve web sitesine okx.com üzerinden erişilebileceğini bildirdi. Borsanın uygulamaları yeni ad, yeni logo ve yeni kimliği yansıtacak şekilde yeniden markalaştırılacak. Önümüzdeki 6 ila 12 ay içinde ise daha fazla yenilik geleceği ifade edildi.

Borsa yapılan açıklamda neden OKX seçildiğini şu şekilde ifade etti:

“Ekibimiz kripto yolculuğuna yeni başladığında, bir ağ olarak emekleme dönemindeydi. Ethereum hala geliştiriliyordu. Diğer halka açık blok zincirler ve uygulamalar, whitepaper kavramlarından başka bir şey değildi. Bununla birlikte, Bitcoin aracılığıyla, canlandırıcı derecede farklı bir geleceğin, her bireyin kendi değerini maksimize etme özgürlüğüne ve onuruna sahip olduğu ve gerçekten kendi değerine sahip olduğu gerçek bir açık sistem yakaladık. Bizim ilk etapta başlamamızı sağlayan şey buydu. OKEx bir kripto borsası olarak başladı. Adımızdaki “Ex”, herkesin kripto varlıklarına çe erişmesi ve takas etmesi için oluşturmaya odaklandığımız açık pazarı temsil ediyor. Sektörümüzün büyümesi için gerekli ve uygulanabilir olan şey bu olduğundan, bir borsa olarak başladık.

Daha sonra merkezi olmayan finansın yükselişi, NFT'ler ve 'ler heyecan verici olanaklar yaratmaya başladı. 10 yıl önce sadece bir kavram olan Web 3.0, bu teknolojik devrim dalgasının yeni sınırı haline geldi. Sektörümüz geliştikçe OKEx de gelişiyor. çapında 20 milyondan fazla müşteriye vermek için en güvenilir ve gelişmiş merkezi kripto borsası altyapısını inşa ederken, kendi statükomuza meydan okumaktan asla vazgeçmedik. MetaX, birden fazla blok zinciriyle uyumlu, gözetimsiz bir , bir NFT pazarı ve OEC (altında heyecan verici özelliklere sahip yüksek performanslı metriklere sahip bir DEX) dahil olmak üzere birçok ürün geliştirdik.

Merkezi bir borsadan çok daha fazlasını inşa ediyoruz. Markamızı neyi temsil ettiğimizi yansıtacak şekilde geliştirmenin zamanı geldi. Önümüzde var olan olasılıklara girmek istiyoruz. Finans (DeFi) ve oyun (play to earn) sadece başlangıç ​​noktaları. Bu yüzden E'yi bırakıyoruz ve onu bu yol için X'e çeviriyoruz. Bu değişikliğinher birinizin platformumuzda yaptığı yolculuğa yardımcı olacağını umuyoruz.”