Liva FX Şikayet

Liva FX Şikayet

LivaFX Şikayet

Hong Kong merkezli bir şirket olarak karşınıza çıkan LivaFX hakkında bir inceleme yaptığınızda, farklı ülkelerde de gerçek ofislerinin bulunduğunu görebilirsiniz. Ancak merkez ofis, Singapur olarak görülmektedir. Buradaki en önemli özellik, alt limit yani minimum teminat miktarı konusunda Türk Lirası cinsinden bir seçeneğin bulunmamasıdır. Dolar ile işlem yapma şansına sahip olacaksınız. Türkiye üzerinden alınmış bir lisans belgesi bulunmaması ile birlikte, uluslararası piyasada geçerli bir belgenin varlığı tespit edilmiştir. Ayrıca, bu şirketi tercih eder iseniz, LivaFX şikayet ve benzeri konularda müşteri hizmetlerinin desteğini alma şansına sahip olduğunuzu göreceksiniz.

LivaFX İnceleme

Şirketi sizler için incelediğimizde, kaldıraç oranı, yatırım enstrümanları, işlem platformu, finansal hareketler ve müşteri hizmetleri, özellikle LivaFX şikayet ve benzeri konularda müşteri hizmetleri ile ilgili bilgilere tabi ki ulaşılmış durumda bulunmaktadır. Şirketi tercih ettiğinizde, en düşük yatırım miktarınız 100 $ olacaktır. Bu şirketi tercih ettiğinizde, 1bölü 500 kaldıraç oranı alacaksınız. Ayrıca Türkçe destek ile sunulan müşteri hizmetlerini kullanacaksınız. Bunun haricinde, sosyal medyadan şirketi takip edebilirsiniz. Instagram, Youtube, Twitter ve Telegram seçenekleri bulunmaktadır. Visa kart, mastercard ve sanal cüzdanlar aracılığı ile yatırım ve çekim işlemleri yapılabilmektedir. Yatırım enstrümanların içerisinde, kripto paralar, borsa endeksleri, hisse senetleri, emtialar, madenler, zirai ürünler, sanayi ürünleri, döviz kurları gibi seçenekler bulunmaktadır. Ayrıca her yatırım işlemi karşılığında, promosyon, hesap taşıma işlemi karşılığında promosyon, arkadaşını getirme işlemi karşılığında promosyon seçeneklerinin kullanıldığı görülebilmektedir.

LivaFX Şikayetleri Nereye Bildirilir?

LivaFX şikayet ya da yardım talebi konusunda, müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini kullanma konusunda, şirketin ana sayfasının üzerindeki canlı destek bölümünü kullanabilirsiniz. İletişim formunu doldurup, müşteri hizmetlerine gönderebilirsiniz. Bu sayede gönderdiğiniz bildirim alınacak ve tarafınıza dönüş yapılacaktır. Ayrıca irtibat telefon numarası ana ekran üzerinde yayınlanmış olmak ile birlikte, tercih edip etmeme konusunda inisiyatif sizdedir. Bu şirkette her ne kadar yaşanması muhtemel bir sorun olmasa da, en küçük bir probleme hızlı şekilde tepki verilmesi gayreti dikkatlerden kaçmamaktadır. Siz de değerlendirebilir, hesap açabilir, yalnızca 100 $ teminat miktarını yatırıp, Forex piyasasında yer alabilirsiniz.