Monex TR Şikayet

Monex TR Şikayet

Monex TR Şikayet

Her yatırımcıya uygun, farklı hesap türleri şeklinde bir slogan ile karşınıza çıkan Monex TR, Türkiye pazarında da son dönemlerde araştırılan, tercih edilen şirketler arasına girmeyi başarmıştır. Lisanslı aracı kurum, yatırımcı odaklı aracı kurum olarak ön plana çıkmayı hedeflemektedir. Kullanıcılara farklı enstrümanlar üzerine yatırım yapma imkanı sağlamıştır. Platformlar kolay ve kullanışlıdır. Eğitim seminerleri ya da video destekleri verilmektedir. Bu şirketi tercih ettiğiniz andan itibaren, Katar üzerinde kurulmuş bir aracı kurumdan hizmet almaya başlayacaksınız. Tabi ki Monex TR şikayet ve benzeri konuların gündeme getirildiği görülmektedir. Bu şirket hakkında ve şikayet başlıkları hakkında yazı içeriğinde bilgi paylaşımı yapılmıştır.

Monex TR Şikayetleri Nelerdir?

Hemen Monex TR şikayet başlıklarında bir inceleme yapalım ve elde edilen sonuçları sizler ile paylaşalım. Kullanıcılar demo hesap yönünde şikayette bulunmaktadır. Bu doğru değildir. 10.000 $ değerinde sanal para tanımlanmakta, her başvuru yapana demo hesap açılmaktadır. Ücretsiz hesap anlayışı gündeme getirilmiş ve demo hesap üzerinden 5 gün, 24 saat boyunca analiz ve destek çalışmaları gerçeğe dönüştürülmüştür. Ayrıca demo hesap üzerinden kolay bir şekilde, gerçek hesaba geçiş imkanı sağlanmıştır. Düşük kaldıraç oranı verdiği doğru değildir. Kaldıraç oranı 400 kat olarak belirlenmiştir. Analiz çalışmalarından para talep edildiği, sinyal desteği verilmediği ifade edilmiştir. Bu da doğru değildir. Ücretsiz analiz çalışmaları yapılmakta, sinyal desteği yine ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Lisansının olmadığını ifade eden şahıslar bulunmaktadır. Lisans konusunda, DEFAC Lisansı ile hareket edildiği tespit edilebilmektedir. Bu lisansı ile tarafsız, çözüm odaklı, anlaşmazlıklarda hızlı sonuç elde edilecek bir anlayış gündeme getirilmiştir. Yatırım enstrümanlarında çeşitli olmadığı da doğru değildir. Yatırım enstrümanları kripto paralardan başlamakta, döviz kurlarına, maden, metal, enerji kaynaklarına, hatta borsa endekslerine kadar uzanabilmektedir.

Monex TR Şikayetleri Nereye Bildirilir?

Bu şirkette yaşadığınızı düşündüğünüz bir problem bulunmuyor ise, Monex TR şikayet konularında başvuru yapabileceğiniz kaynaklar açıktır. Şirketin web sayfası üzerinde de paylaşılmıştır. Elektronik posta ile şikayet bildirimi gerçekleştirebilirsiniz. Tabi ki Türkçe dil seçeneğini kullanacaksınız. Ayrıca istemeniz durumunda, yine şirketinin web sayfasında, ana sayfasında görmüş olduğunuz irtibat telefon numarasını yani çağrı merkezi hattını kullanabilirsiniz. Bu kanalda kullanıma açık olmak ile birlikte, Türkçe seçeneği geçerlidir.