Ünlü Video Platformu Cameo, NFT Koleksiyonu Başlatıyor

Ünlülerin bir ücret karşılığında kişiselleştirilmiş videoları yayınladığı platform Cameo, Perşembe günü Cameo Pass adlı bir NFT koleksiyonu başlattı

Ünlülerin bir ücret karşılığında kişiselleştirilmiş videoları yayınladığı Cameo, Perşembe ü Cameo Pass adlı bir NFT koleksiyonu başlattı.

Cameo Pass'teki NFT' müzayedesindeki NFT'ler ünlülerden değil, daha çok Burnt Toast of Doodles'ın ünlü çılarından, Letters NFT koleksiyonunun arkasındaki Vinnie Hager ve karikatürist Luke McGarry'den oluşuyor.

Her Pass NFT'nin basımı 0,2 ETH'ye (yaklaşık 520 ) mal oluyor ve satış öncesi en fazla altı adet NFT basabiliyor. Cameo, mini ön satışını ve ikincil satışları kolaylaştırmak için dünyanın en büyük NFT pazarı olan OpenSea ile ortaklık kurdu. Bir Cameo temsilcisi The Block'a ği demeçte şu ifadeleri kullandı:

“Cameo'nun misyonu, dünyadaki en kişiselleştirilmiş ve özgün hayran deneyimlerini yaratmaktır. 'ün ünlüler, sporcular ve içerik oluşturucu etkileşimleri ve kazanma konusundaki en önemli ve gelecek vaat eden trendlerden biri olarak yükselmesiyle birlikte, Cameo, hayranlar ve yetenek misyonumuzu ilerletmek için nasıl kullanılabileceğini araştırıyor.”

Bir Cameo Pass NFT'ye sahip olmak, kullanıcıların -Cevap, buluşma ve selamlama ve yüz yüze partiler gibi özel ünlü etkinliklerine katılmalarına olanak tanır.