Binance, Kristen Hecht’i terfi etti

Binance Kristen Hecht’i uyumluluktan sorumlu başkan olarak terfi etti.

Kristen Hecht'i uyumluluktan sorumlu başkan olarak terfi etti.

Binance, Kristen Hecht'i Uyumluluktan Sorumlu Başkan Yardımcılığına terfi ettiriyor. Hecht, şirketin Direktörü Noah Perlman ile birlikte çalışarak, firmanın mali suç riskini azaltmasını sağlayacak.

Binance'te pozisyon değişiklikleri

Kristen Hecht, Binance‘e bu yılın Ocak ayından itibaren Kurumsal Uyumluluk Başkanı olarak katılmıştı. Yeni görevinde ise Uyum Görevlisi Noah Perlman ile birlikte çalışarak, şirketin itibarını arttırmak ve mevzuata uyumluluk konusunda “kusursuz” hale gelmesini sağlamakla görevlendirilecek.

Ayrıca, Hecht, borsasının Küresel Kara Aklama Raporlama Sorumlusu olarak da atanacak. Bu görevde, kara para aklama raporlama görevlileri ekiplerini yöneterek, firmanın yasal gerekliliklere uyum sağlamasını ve mali suç riskini azaltmasını destekleyecek.

Kristen Hecht yaptığı açıklamada, Binance'in uzun bir yol kat ederek kullanıcılara ve küresel finans kurumlarına uyumlu bir şekilde hizmet ğini belirtti. Düzenleyiciler ve sektör ortaklarıyla işbirliği yaparak kripto endüstrisi hakkında daha fazla farkındalık yaratmayı umduğunu ifade etti.

Kristen Hecht, Binance‘e katılmadan önce artık feshedilmiş kripto para ı projesi Novi'de Baş Uyum Sorumlusuydu. Bu yeni terfiyle birlikte Binance'in uyum süreçlerini güçlendirmeye ve düzenleyicilerle işbirliğini artırmaya odaklanacak.