Justin Sun, Huobi’nin kârındaki düşüş hakkında yorum yaptı

Justin Sun, Huobi’nin son dört çeyrekte zarar ettiğini ve bir sonraki çeyrekte başa baş çıkacağını açıkladı.

Justin Sun, Huobi'nin son dört çeyrekte zarar ettiğini ve bir sonraki çeyrekte başa çıkacağını açıkladı.

Huobi'nin danışmaın olan Justin Sun, şirketteki mali duruma dair değerlendirmelerde bulundu. Sun, değerlendirmelerinde şirketin son 4 çeyrektir zarar ettiğini söyledi.

Justin Sun: Huobi son 4 çeyrektir zararda ancak bir sonraki çeyrekte kafa kafaya çıkmayı bekliyoruz

Justin Sun, borsası Huobi'nin son dört çeyrekte kâr açıklamadığını ve 3. çeyrekte başabaş noktasına ulaşmayı beklediğini açıkladı. Danışmanı ve Tron'un kurucusu olan Sun, Huobi'nin pazarlama, reklamlar ve maaş bordrosu için fazla harcama yaptığını belirterek, bu harcamaların artık kısıldığını ve 4. çeyrekte kara dönüş yapmayı hedeflediklerini ifade etti.

Sun, üzerinden yaptığı bir açıklamada, Huobi‘nin finansal performansının önemli ölçüde iyileştiğini ve tahminlere dayalı olarak 3. çeyrekte başabaş noktasına ulaşacağını ve 4. çeyrekte hafif bir kar açıklayacağını söyledi.

Öte yandan, Tron ve Huobi grubunun genel olarak iyi bir performans sergilediği belirtiliyor. Sun, grup olarak 193 ve 108 harcama ile 85 milyon dolarlık bir kar açıkladı. Sun, 2. çeyrekteki karlarının bir önceki çeyreğe göre yüzde 183 daha yüksek olduğunu belirtti ve 3. çeyrek gelirinin 200 milyon dolar, harcamanın 100 milyon dolar ve üç aylık karın 100 milyon dolar olacağı şeklinde ihtiyatlı bir tahminde bulundu.

Bir süre önce Huobi'nin hisse satışı konusunda haberler ortaya çıkmış ve Sun'un da şirketin gerçek alıcısı olduğu iddiaları dile getirilmişti. Ancak, Sun bu iddiaları yalanlayarak sadece bir danışman olduğunu belirtmişti.