Ünlü Dergi Rolling Stone, Coinbase ile Ortaklık Kurdu

, siyaset ve popüler kültür ında yayım yapan ünlü Amerikan dergisi , iki yıllık aradan sonra Rolling Stone Live'ın geri döndüğünü duyurdu. Duyuruya göre, ve Rolling Stone iş birliği yaptı ve iki firma bu ortaklıkla özel NFT'ler oluşturacağını duyurdu.

Amerikan dergisi Rolling Stone ve Coinbase iş birliği yaptı. Anlaşmaya göre Rolling Stone Live 2022 etkinliğini, bu yıl Coinbase sunulacak, etkinlikte 12 tarafından hazırlanan sınırlı sayıda NFT koleksiyonu yer alacak.

Rolling Stone, Coinbase İle Ortaklık Kurduğunu Duyurdu

Rolling Stone, blockchain alanında 12 dijital çının yer aldığı özel bir Rolling Stone Live NFT koleksiyonu çıkarmak için popüler borsası Coinbase ile iş birliği yaptı. Rolling Stone'a göre sanatçılar, Rolling Stone logosunu da içeren NFT'leri oluşturmakla görevlendirildi. Sanatçılar arasında Deadfellaz, Elise Swopes, Boss Beauties, Kideight, Mikegrillmadeit, Markthehabibi, Domino, Giant Swan, Alida Sun, Jeff Manning, Mister Goldie ve Emonee LaRussa yer alıyor.

Amerikan dergisi, etkinliğin Rolling Stone ve Coinbase arasında devam edecek ortaklığın başlangıcı olduğunu söyledi. Rolling Stone açıklamasında şu ifadeler yer aldı;

“Sınırlı koleksiyon, hayranlarımıza kripto alanının en etkili dijital sanatçıları tarafından oluşturulan bir tarih parçasına sahip olmak için olağanüstü bir şans sunacak.”

Yorum yapın

Sponsorlar; kadinlar kulübü firma rehberi