Binance US, SEC Davası Sonrasında İşten Çıkarım Yapacak

Binance’in ABD kolu olan Binance US, SEC davasının ardından çalışan sayısında azaltma yapacak.

ABD kolu olan , SEC davasının ardından çalışan sayısında azaltma yapacak.

US, SEC davasının ardından çalışanlarını bir şirket içi mail ile bilgilendirdi. , çalışanlarına davanın ardından işten çıkarmaların yapılacağını söyledi.

Binance US, Çalışanlarına Mail Yollayarak SEC Davası Sonrası Süreç Hakkında Bilgi

Binance US, SEC'nin açtığı davanın ardından çalışan sayısını azaltacağını duyurdu. Şirket, çalışanlara gönderilen bir mailde, SEC'in kendilerini “talihsiz bir duruma” soktuğunu belirtti. Binance US'in bankacılık ortaklarıyla ilişkisini etkileyen SEC yaptırımlarının, işten çıkarmaların nedeni olduğu ifade edildi. Binance US sözcüsü, işten çıkarmaların gerçekleştiğini doğruladı, ancak etkilenen çalışan sayısını belirtmedi.

Binance US, yalnızca borsası olma ı aldıktan sonra çalışanları işten çıkardı. Geçen hafta, şirket müşterilere “USD mevduatlarını askıya aldıklarını ve bankacılık ortaklarının 13 Haziran gibi erken bir tarihte fiat (USD) çekme kanallarını durdurmaya hazırlandığını” duyurmuştu.

E-postada, Binance, yönetim kurulunun “şirket genelindeki ekiplerin boyutunu küçültmek ve yanma oranını azaltmak” için bir girişim başlattığını belirtti. Ancak, “bu senaryodan kaçınmak için çalışsak da şimdi koşullar değişti” ifadesi kullanıldı. çıkarmalar için bir zaman çizelgesi belirsizliğini korurken, mailde “önümüzdeki birkaç ve hafta zor olacak” denildi.