Coinbase hisseleri artan anlaşmalar ile yükseliyor

Kripto para sektöründe esen spot Bitcoin ETF rüzgarı Coinbase arkasına almış gözüküyor.

Kripto sektöründe esen rüzgarı arkasına almış gözüküyor.

Coinbase, spot Bitcoin ETF başvurularındaki ile ilgi toplamaya devam ediyor. , bu anlaşmaların duyurulmasının ardından hisselerinde yükseliş yaşıyor.

Coinbase spot Bitcoin ETF anlaşmaları ile hisselerinde yükseliş yaşıyor

ABD menşeli Coinbase'in spot Bitcoin ETF'leri için başvurular yapan firmalar ile anlaşmaları hisselerine olumlu yansıdı. Şirket, anlaşmaların açıklanması ile birlikte yüzde 11'e yakın değer artışı yaşadı.

Son olarak açıklanan Cboe, kripto borsası ile bir gözetim anlaşmasını onaylamak için önerilen spot bitcoin ETF fonları için başvuruları değiştirdikten sonra Coinbase yüzde 11 kadar yükseldi.

Coinbase hisseleri, Cboe'nin borsada işlem gören fonların kendi yerinde listelenmesi için manipülasyonunu gözetlemek için kripto borsasına güveneceğinin doğrulanmasıyla yaklaşık yüzde 11 kadar yükseldi.

Salı ü Cboe, gözetim paylaşım anlaşmalarına girmek için Coinbase ile “şartlar üzerinde bir anlaşmaya vardığını” söylemek için önerilen beş spot Bitcoin ETF'si için değişiklikler sundu.

Hisselerdeki yükseliş, BlackRock‘ın bir spot Bitcoin ETF için başvuruda bulunacağını açıklamasından sonra hızlanan kripto borsasının yılın ından bu yana kaydettiği kazanımlara katkıda bulunuyor. Firmanın hissesi yılın başından bu yana yüzde 144 arttı.