Taylor Swift ve FTX İddiası

Çıkan iddialara göre medyada yansıtılanın aksine Taylor Swift, FTX ile olan anlaşmasını sonlandırmamış olabilir.

Çıkan iddialara göre medyada yansıtılanın aksine , FTX ile olan anlaşmasını sonlandırmamış olabilir.

Geçtiğimiz günlerde CNBC tarafından ünlü popçu Taylor Swift hakkında ortaya atılan iddia gündemde kendine yer edindi. CNBC'nin iddiasına göre iflas etmiş borsası FTX ile Taylor Swift'in feshedilmemiş olabilir.

İddialara Göre Taylor Swift'in FTX Anlaşması Feshedilmemiş Olabilir

Geçtiğimiz yıl iflasını açıklayarak kripto para sektörüne derin bir darbe vuran FTX'in gündemi karıştıran iddiaları ortaya çıkmaya devam ediyor. Sam Bankman-Fried'ın kurucu ortağı olduğu FTX'in Taylor Swift ile olan anlaşması bozulmamış olabilir.

CNBC'nin geçtiğimiz günlerde bildirdiğine göre, Taylor Swift, kamuoyundaki aksi iddialara rağmen FTX kripto borsasıyla olan ortaklık anlaşmasını hala sürdürebilir.

CNBC'nin tanıdık bir kaynağa dayandırdığı habere göre, Swift şirketle bir ortaklık anlaşması yapmıştı. Ancak avukat Adam Moskowitz, Shaquille O'Neal ve Tom Brady gibi FTX çilerine karşı bir toplu davası yürütüyordu ve Swift'in de borsanın kayıt dışı menkul kıymetler satıp satmadığını kontrol ettiğini söyledi.

FTX, Kasım ayında iflas başvurusunda bulundu ve Bankman-Fried şu anda ve kara para aklama suçlamalarıyla karşı karşıyadır. Taylor Swift'in FTX ile olan ortaklık anlaşmasının devam edip etmediği konusu hala belirsizdir.